استراتژی محتوا برای بهبود سئو سایت
مهر ۲, ۱۳۹۴
فیسبوک دکمه Call to Action برای صفحات کسب و کار راه اندازی کرد
مهر ۲, ۱۳۹۴

آیا الگوریتم موبایل گوگل برای سئو منتشر شده است ؟

آیا نیاز به تخصیص بودجه به سمت سئودر سال ۲۰۱۵ دارید ؟

مقاله نویس جیم یو از BrightEdge در اینجاست تا به شما را راهنمایی های لازم را بکند.
شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که در سال ۲۰۱۵ می خواهید به وسیله پول کار وب سایت خودتان را به یک مشاور سئو یا افرادی که تولید محتوا می کنند بسپارید . آیا ؟!؟ اگر چنین است، تعریف این سه حوزه کلیدی به شما کمک خواهد کرد که با همان بودجه که به نظر می رسد در عملیات داخلی، شاید به شکست بینجامد با یک فیلتر مناسب از اصراف شدن آن جلوگیری کنید و همینطور این شکست را تبدیل به موفقیت کلیدی در زمینه بهینه سازی وب سایت بکنید .

در ادامه مقاله ما در مورد ۳ کلید تضمین کننده امنیت در شبکه های وب شما در زمینه سئو و تولید محتوا را توضیح خواهیم داد و شما را به راهی هدایت خواهیم کرد که بر ساس بازخورد های سال ۲۰۱۴ شکل گرفته است و باعث موفقیت تعداد زیادی از وب سایت ها گشته !! .

شناسایی مشکلات در بازخورد سئو بازه ای در سایت

یکی از بهترین مواردی که باعث می شود وب سایت شما بالا برود مطمعا مواردی هست که برای آن هزینه مشخصی را در نظر می گیرید ( منظور از این حرف یعنی اینکه شما برای بخش بخش از وب سایت خود هزینه می کنید نه فقط برای یک کلمه و  …. از سایت ) و همینطور بازخورد های دوره ای آن را مشاهده کنید و به حل مشکل مواردی که بازخوردی نداشت بپردازید.

در وب سایت ممیزی را انجام دهید و دید آنلاین خود را افزایش دهید. نگاهی به تمام قسمت های سایت که می تواند بهبود یافته باشد داشته باشید ، از پایان دادن به ارسال های متداول و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی منصرف نگردید و به عقب برنگردید. و خود را در لیست های محلی اگر وب سایت شما فراتر از یک محل خاص هست محدود نکنید.
اولویت بندی توصیه های خود را با شروع از بزرگترین برنده شروع کنید. که می تواند به معنای تمرکز بر صفحه هایی که به سوی بیشترین ارزش برای اولین بار را دارند باشید ، و یا راه حل های را که از حداقل مقدار از تلاش برای بزرگترین گام در بهبود ایجاد می شوند را بردارید و روی وب سایت خود اعمال کنید.
همیشه الگوریتم های گوگل را به دو بخش اساسی تقسیم بندی کنید و از آن ها در وب سایت های خودتان مراقبت نمایید از جمله الگو هاییی که باعث سئو منفی می شود و یا الگوریتم هایی که باعث پیشرفت در سئو شما می شود. اگرچه الگوریتم گوگل پیچیده و متشکل از سیگنال های بی شماری است، ولی گوگل راه های روشنی را در پیش روی وب سایت ها و نویسندگان قرار داده هست که به سادگی می توان به آن ها عمل کرد و آن ها را متوجه شد. برای این کار هم ابزار های وب مستری گوگل و همینطور بلاگ اصلی گوگل مراجع مناسبی در این زمینه می باشند

شما چقدر بودجه برای سئو دارید و چه سوالاتی را در پژوهش وب سایت خود بیان کردید

گرفتن بودجه برای سئو در سال ۲۰۱۵ نیازمند این است که شما نگاه داخلی را به سهام منابع خود بکنید از جمله : مجموعه مهارت های خود، نقاط قوت، نقاط ضعف و اهداف کسب و کاری که از اولین روز داشته اید یا می خواهید تغییری در آن اعمال کنید.

برای روشن سازی مواردی که در بالا گفتیم از سوالات زیر در پژوهش خود استفاده کنید:

از کجا ممکن است شما نیاز به منابع داشته باشید؟

شروع خوب نمایانگر دید مناسب در سئو و بهینه سازی می باشد : محتوای با کیفیت، سئو فنی، استراتژی بازاریابی، رسانه های اجتماعی و حتی روابط عمومی مناسب از جمله موارد مربوطه می باشند.
از کجا می توانیم تیم های موجود خود را بهتر کنیم؟ چه منابع و مجموعه مهارت در حال حاضر وجود دارد؟
آیا منابع خود را در قالب کارکنان داخلی یا شخص ثالث فروشندگان قرار می دهید؟ آیا یک مدل ترکیبی وجود دارد ؟ چه چیزی مقرون به صرفه است؟ چه چیزی در کوتاه مدت و بلند مدت نتیجه خواهد داد؟
آیا افرادی را دارید که به آن ها آموزش بدهید، یا کارکنانی که بیرون هستند را استخدام می کنید ؟ چه نوع حقوقی مورد نیاز آن ها هست ؟؟ چه قدر برای آموزش بودجه دارید؟
چه فرایند هایی وجود دارد یا چه موانعی وجود دارد که جلوگیری کند از یک تیم نشدن در بازاریابی دیجیتال  ؟

از کجا می توانیم فرآیندهای ساده را کارآمد تر کنیم، بنابراین آیا شما می توانید بودجه در برخی از مناطق را نجات بدهد و تخصیص بیشتر به سمت توابع دیگر از SEO را داشته باشید؟

شاید این سوالات در ذهن خیلی از شما ها بوده هست ولی توجه نکردید که خیلی ازسئو کاران بجای خلاقیت در رواج مطالب شما و بهینه سازی نسبی نسبت به ارسالات روزانه و مارکتینگ فقط دارند سئو سنتی را به سئو مدرن در بعضی از صفحات متصل می کنند و برخی از مشکلات برنامه نویسی شما را حل و شروع به خرید لینک می نمایند که شما نیز باید جلوی آن را بگیرید !؟ ولی به آن ها اجازه این کارا می دهید

پیاده سازی و اندازه گیری آمار سئو سایت

شاید خیلی برای شما عجیب باشد که شرکت هایی که با نصف کار شما در بالاتر از شما قدم های بزرگی برمی دارند و اندازه گیری های شما نیز همین مورد را ثابت می کنند و نسبت به مدیریت وب سایت خود بی مخیال می شوید و به راه های متفرقه برای بالا بردن وب سایت اراجاع پیدا می کنید تا سایت را در کمترین وقت و از دور زدن بعضی از قوانین بالا ببرید که باید همین الان دست بردارید !! شما مطمعا خیلی از پارامتر ها را به خوبی بررسی نکردید و دارید به خطا متوجه می شوید کار های شما درست هست پس به وب سایت و کسب کار خوب زمان بدهید و هر روز خود را بررسی کنید و جامعه آماری را درست نمایید.
در مورد نحوه SEO از اهداف کسب و کار خود حمایت روشن داشته باشید. طلسم تمام راه های در دست خودتان است و میتوانید آن را انجام دهید و آن را بشکنید. و همیشه از خود سئوال کنید که کدام هدف شما نشان دهنده کار شماست ؟

کسب و حفظ بودجه برای SEO نیاز به به این است که به طور مداوم ارزش خود را اثبات کنید. اگر تا به حال هیچ شکی در مورد SEO و کانال های آلی به عنوان یک راننده از ترافیک و درآمد برای یک وب سایت و کسب و کار نداشتید، چالش شرکت شما برای متوقف کردن سرمایه گذاری در آن را برای یک دوره از زمان، و نتایج زوال نهاد را تماشا کنید.
به یاد داشته باشید، جستجو یک بازی با حاصل جمع صفر است – بنابراین اگر شما در سال ۲۰۱۵ هستید، رقابت در حال شروع شدن است. برای بهتر شدن نه برای شروع پس بهتر باشید و خسته نشوید و متوقف نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *