آیا الگوریتم موبایل گوگل برای سئو منتشر شده است ؟
مهر ۲, ۱۳۹۴
فایل صوتی روانشناسی ارتباط با مشتریان
آبان ۲۹, ۱۳۹۴

فیسبوک دکمه Call to Action برای صفحات کسب و کار راه اندازی کرد

ck-facebook-sign-up-button

فیسبوک دکمه Call to Action برای صفحات کسب و کار راه اندازی کرد : فیس بوک در حال حاضر ابزار مفید جدید برای صفحات کسب و کار را معرفی کرد.این دکمه به مدیران و هم چنین بازاریابان کمک می کند تا با این ابزار به تعداد افرادی که همیشه قرار هست به آن ها سر بزنند بیفزاید . شاید کار های زیادی می توان در Call-To-Action تعریف کرد ولی این قدم بزرگ در یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی دنیا می تواند قدمی بزرگ در تعریف بازاریابی دیجیتال و سرجمع در سئو باشد.
این صفحات یک مقصد مهم برای افراد در فیس بوک هستند ، و فیسبوک در این باره می گوید که با اضافه کردن این سیستم می خواهیم تقابلی با افرادی که دنبال بازاریابی و هم چنین تبلیغات هستند باشیمو هم چنین با این امکانات سعی خواهیم کرد به کاربران و افرادی که دنبال ترافیک بیشتر هستند کمک شایانی بکنیم و به کسب کار های کوچیک و بزرگ یک قدرت بالایی را بیفزاییم.
اگر بخواهیم تعریف دقیقی از این صفحه یا Call-To-Action بکنیم : لینکی هست از صفحه فیسبوک به صفحه ای که شما طراحی کردید که می تواند یک آفر ویژه یا یک صفحه از محصولات با ارزش شما باشد. همچنین این ثبت نام برای لیست پستی خود ، مغازه، در فروشگاه تجارت الکترونیک خود ، و یا چیزهای مختلف مانند آن کاربرد دارد.

در اینجا یک لیست کامل از ۷ تماس Call-To-Action ، اعلام شد که همراه با بهترین تعبیر من از آنچه می توان از آنها استفاده کرد.

فیس بوک هیچ اطلاعات بیشتر فراتر از فقط نام این دکمه ها ارائه نکرده است :

من در این بازه می خواهم به شما دید هایی از استفاده از این سیستم بدهم که به شما کمک های شایانی در بالا بردن کیفیت بازاریابی دیجیتال کسب کارتان می کند.

۱.شاید شما یک اپلیکیشن جدیدی برای دیگر پلتفرم ها درست کردید و می خواهید کاربر به این صفحه ای که توضیحات کامل در آن نوشته شده است فرود بیاید این صفحه می تواند اطلاعات ارزشمند و کوتاهی در این باره باشد و چهره جذابی داشته باشد و کاربر را مجاب کند تا اپلیکیشن موبایل یا  … شما را دانلود کند

۲. شما صفحه پربازدیدی دارید و فکر می کند افراد زیادی با شما می خواهند در ارتباط باشند به همین منظور شما این صفحه را ارجاع می دهید به یک فرم تماس با ما و کاربران را تشویق می کنید که به شما تماس بگیرند چه با ایمیل و چه با آن فرمی که در صفحه ای زیبا برای آن قرار دادید

۳. شاید شما بخواهید به بخش ویدیو ها و صفحاتی انتقال بدهید که اطلاعات بیشتر در مورد شما در آن وجود دارد

۴. شما فکر کنید یک فروشگاه می باشید و محصولات این ماه شما آماده شده است و زمان زیادی نیز برای اماده سازی آن ها صرف شده است به همین منظور کمپینی را برای فروش آن ها راه انداختید حالا وقت آن هست که به فکر صفحه فیسبوک و ارجاع کاربرانتین به این صفحه باشید

۵. شما یک پست پربازدید و همینطور کاربردی را داشتید در خود فیسبوک مانند یک ویدیو یا یک عکس که می خواهید کاربران را به ان انتقال بدهید این کار باعث می شود که کاربران شما که به تازگی به شما پیوسته اند در پوشش مارکتینگ شما قرار بگیرند

۶. شما می خواهید کاربران را تشویق به ثبت نام در وب سایت خود بکنید چقدر خوب هست که این کار مستقیما بعد از اینکه کاربر اعتماد سازی شد از صفحه فیسبوک به شما اراجاع داده شود.

۷. شما صاحب نظر هستید به فکر آینده خود باشید پس شما نظرات خودتان را در همین موضوع در قسمت مطالب به ما برسانید و مارو نیز در دانش خودتان شریک کنید

در طی یک آزمایش سه هفته ای، دکمه ثبت نام تماس در عمل نرخ تبدیل ۲٫۵x نسبت به دیگر جایگذاری ها اجتماعی قابل مقایسه با هدف به درایو کسب کاربر جدید تحویل داده شده است یعنی فراتر از امکانات دیگر برای بازاریابی حتی در این شبکه نیز رفته.

این دکمه فعلا در امریکا فعال می باشد و به زودی در کشور های دیگر نیز فعال می گردد که تاریخ ارائه شده در روز های اول سال میلادی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *