سئو و بهینه سازی سایت یا تبلیغات و برندینگ ؟
شهریور ۹, ۱۳۹۴
استراتژی سئو در دو راهی انتخاب
شهریور ۹, ۱۳۹۴

مرحله برای سئو و موفقیت استراتژی محتوای شما

شاید یک مطالب زندگی شما را تغییر بدهد , وقتی داشتم مقاله ای رو به عنوان سئو و بهینه سازی سایت یا تبلیغات و برندینگ ؟ می نوشتم خیلی به این اشاره کردم وقتی مطالب شما دیده نشود پس اصلا فایده ای ندارد که کل هدف خودمان را بر اساس آن مطالب در وب سایت بالا بیاریم و فکر کنیم که ما یک سئو کار قانونی هستیم و به زودی پیشرفت خواهیم کرد ولی هیچ وقت به صورت مستقیم به این اشاره نکردم که مطالب نباید نوشته شود بلکه خودم به شخصه در اعماق وجودم فکر می کنم هرچی مطالب دیده نشود و ترافیک کمی داشته باشه باید به آن فکر کرد و هر روز به سمت تولید آن رفت . یک مثالی که در خودم صادق هست در این چند سال این بود که همیشه فکر می کردم و فکر می کنم که نوشتن یک مقاله مناسب می تواند به یادگیری خودم بیشتر کمک کند و همیشه من را در جستجو های متفرقه نسبت به دیگر همکارانم بالا تر ببرد.

ولی باید حقایقی را در مورد استراتژی محتوا و همینطور بازرایابی محتوا به شما دوستان بگویم که می تواند به شما کمک کند تا ایده ای بهتری داشته باشید و همینطور بلخره مطالب شما دیده شود و از کمترین بازدید بیشترین استفاده کنید. بازاریابی محتوا یا به کل تولید محتوا مثل یک سرآشپز خلاق در بزرگترین رستوران و هتل های دنیاست که هر روز دارای یک چالش بزرگ هستند و هر روز آن ها با مهمان های ویژه و همینطور ذائقه های مختلف شکل می گیرد. در این بین آشپز ها می توانند دست راست این افراد باشند و مراحل سخت چینش غذا ها کنار هم و همینطور زمانبندی مناسب برای ارائه خدمات و هینطور روابط عمومی مناسب را انجام بدهند تا مشترک احساس سختی نکند و همینطور بار دوم نیز برگردد پس مراحل پیچیده ای در این بازه قرار می گیرد که خیلی می تواند سخت باشد با کمترین اشتباه می تواند باعث شود دیگر این مشتری بزرگ به این مرکز نیاید . خوب با این اصل هایی که به شما گفتم یک چیز خیلی در این وسط روشن هست که باید در نظر گرفته شود آن هم دوستان گرامی مشتری یا کسی هست که می خواهند غذا را بخورد. آن فرد همان فرد نهایی هست که داوری می کند و اصلا به المان های ساخت شما و همینطور اینکه چه مراحلی را طی کردید نمی اندیشد و فکر خود را به صورت کاملا یک طرفه روی مطالب شما اعمال می کند.

در اینجاست که یک محتوای ضعیف می تواند مثل یک غذای بد باشد و همینطور یک کارشناس بد می تواند مثل یک شرآشپز یا زیر دستان آن باشد که باعث می شوند مشترک به سایت نیاید و به همین دلیل مدیر سایت را به اجبار در دوراهی استراتژی سئو قرار می گرد و حالا دنبال جبران ضرر های خود به سرعت هست و این امر وب سایت را به کام مرگ می کشاند به همین سادگی استراتژی سئو ما به چالیش کشیده می شود. در این مقاله ما به چهار اصل موفقیت در تولید محتوا می پردازیم و امید واریم شما هم ان ها را در وب سایت خود اعمال کنید و همینطور از موارد مثبت آن به درستی استفاده نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *