فرصتی استثنایی با فناوری هاست و سرور های ابری
آذر ۲, ۱۳۹۴
سه راه پیروز شدن در مشتریان جدید سئو
مرداد ۳۱, ۱۳۹۵

برنامه ساده سئو فصلی می توان بیشتر از رویدادهای ویژه شما حمایت کند

Untitled-design1-720x400-300x167

شروع استراتژی بر اساس

بودجه و اهداف در سئو فصلی

زمان شروع : بهترین زمان برای این کار در آخر سال می باشد ولی شما هر وقت که فکر می کنید مناسب هست انجام بدهیدبرنامه ریزی در اولین مرحله همان کلید موفقیت شما می باشد . اول بروید یک تقویم مناسب و خوب که جای نوشتن داشته باشد و بیاورید و بهترین زمان ها و همینطور مناسبت ها را لیست کنید و لیست رویداد های خود را که اختصاصی نیز می باشند را برجسته تر نمایید. و همینطور فعالیت هایی که می خواهید در ماهای آینده انجام بدهید را نیز مشخص نمایید حتی مناسبت هایی که در اولیت های بعدی نیز قرار دارد را نیز دسته بندی کنید.حالا شما نیاز به این دارید تمام امار سال گزشته را بالا بیاورید و ببنید دقیقا در این روز ها چه اتفاقی افتاده هست و چه مقدار ترافیک دارید و بعد از فهمیدن این موضوع شما باید ببنید که چقدر بودجه برای ساخت یک کمپین تبلیغاتی در این مناسبت ها دارید من فکر می کنم برای کشف بهترین ها از اعیاد و مناسبت های بزرگ شروع کنید بهتر هست البته در ماهایی که فروش کمی نیز دارید به عنوان یک استراتژی معکوس می توان روی آن حساب کرد ولی نیاز به ریسک بالایی دارد. و بعد از انجام تمام این کار ها فرست ویژه ای را به این مناسبت ها و رویداد ها بدهید و بیشترین بودجه در نظر دارید را نیز به آن تخصیص نمایید.

حالا زمان این هست که فکر کنید چطور می خواهید مشتریان خود را جذب کار کنید ؟ چه چیزی می خواهید برای فروش قرار بدهید  ؟ چه چیزی را برای تبلیغات می خواهید انتخاب کنید ؟ مثلا صفحه فرود یا ….. یا همینطور ساخت راهنما های تعاملی ؟

حالا نیازی نیست که حتما شما همه چیز را برنامه ریزی کرده باشید چون زمان را از دست می دهید و این اولین فرست شما برای بدست آوردن چیز بیشتری نسبت به ماهاهی قبل در وب سایت و کسب کار شماست به همین ترتیب پیشنهاد می کنم یک ایده بزرگ و همینطور خشن برای دریافت خرید بیشتر داشته باشید.

تحقیق بر سئو کلمات و رفتار کلمات کلیدی وب سایت

زمان شروع : ۴ الی ۶ ماه قبل از رویداد

همه ما ها بعد از داشتن یک وب سایت حداقل ۶ ماه یا یک سال می فهمیم که بیشترین بازخورد از چه کلماتی به ما هست و مخصوصا کلماتی که برای فروش استفاده می شود پس ما نیاز داریم در این ماهاه برای فروش بیشتر در ۴ الی ۶ ماه آینده کلماتی رو کمی بیشتر از دیگر کلمات برجسته تر کنیم که به این مناسبت ها نیز مربوط باشد و همینطور بتوانیم از آن فروشی داشته باشیم یا محصولات مرده را زنده نماییم . پس دوباره آن تقویم را باز کنید ببنید در آن ها هایی که در نظر دارید برای این کلمات چه اتفاقی افتاده است .

شما باید تمام این کمات را در چرخه خرید مناسبی قرار بدهید و این چرخه می تواند رفتار های مشتریان شما را نمایش بدهد آنالیز این کلمات شاید نیاز به سیستم هایی داشته باشد که شما مورد نیاز دارید آن ها را بخرید تا بتوانید اطلاعات جامع تری را بدست بیاورید ولی خوب نیاز شما فراتر از آن هست حتی باید یک سری محصولاتی رو نیز برای این ماه انتخاب کنید که فروش کمی دارند پس اینجا کمی کارتان سخت می شود و نیاز به استفاده بیشتر از دانش مدیریت دارد و همینطور استراتژی کوتاه مدت و بلند مدتی که در ذهن شما می باشد. حالا زمان این هست که در مورد کلمه مورد نظر خود تحقیق کنید.

ترند شدن کلمات کلیدی و جستجو ها در سال جاری و سال قبل

خیلی ساده نیست ولی ابزار هایی هست مثل گوگل ترند که کلمات ماهانه و همینطور فصلی را معرفی می کند شما می توانید به واسطه آن بفهمید که مردم در این ماه ها چه چیزی جستجو می کنند و این همه و همه به واسطه بیشترین جستجو ها در سال و ماه یا حتی فصل مورد نظر می باشد پس باید با دقت بررسی شود و نمونه های آماری زیادی بررسی گردد

ایجاد محتوا برای صفحات فرود کلمات جستجو شده و تبلیغات

زمان شروع: ۲-۴ ماه قبل از رویداد

شما هرچه زودتر تا عمر این فرست شما از بین نرفته تمام مطالبی که می خواهید در این ایام منتشر کنید را اماده سازی نمایید و هینطور روند ساخت و ایجاد صفحات فرود را باید درست کنید و مطالب ان را نیز آماده سازی نمایید و باید به بهترین صورت ممکن این صفحات رابط کاربری مناسبی دارشته باشند و شما نیز روی آن هدف گذاری کرده باشید برای انتقال به جای جای وب سایت  .

نکته : اگر شما زودتر اقدام به انجام و ساخت این صفحات فرود بکنید مطمعا وقت این خواهید داشت که بهبودی در این موارد اعمال نمایید و مشکلات آن را حل کنید

تخفیفات چند زمانه و سئو چند زمانه برای از دست ندادن فروش میان دوره ای

حال شما فکر کنید یک تخفیف آخر ماه بعد در وب سایت قرار دادید و سعی می کنید هرچی دارد رو کنید تا این تبلیغات بگیرد ولی چیزی رو در نظر نگرفتید که باعث می شوید خرید های این ماه و اویل ماه بعدی شما از دست برود چقدر بد هست شما باعث شوید کاربر شما برای خرید منتظر بماند تا اون وقت تخفیف بزرگ بگیرد !! پس نیاز هست شما میاندوره به صورت تصادفی تخفیفات کوچیک و بزرگی رو نیز منتشر نمایید به طور مثال تخفیفات جمعه سیاه یی از این موارد هست که محصولات برای فروش آخر آماده می شوند ولی تخفیفاتی نیز قبل از آن و بعد از آن نیز قرار می گیرد. به شما پیشنهاد می کنم کاربران را فدای یک تخفیف نکنید و فروش ماه را کم نکنید تمام هدف شما بیشتر کردن فروش هست نه کم کردن و یک سره کرده فروش پس یک فکری برای این مورد بکنید و کلمات کلیدی تمام وب سایت خود را برای یک ماه سئو نکنید بعد از آن نیز نیاز به این کلمات دارید برای ماه های بعد و ….

راهنمای بهتر در مورد ساخت صفحات فرود سئو فصلی برای فروش محصولات

سوال خیلی مهمی در اینجا مطرح می شود که آیا برای ساخت صفحات فرود بهتر نیست چندین صفحه فرود بسازیم و همینطور کلمات بیشتری رو از جستجوگر هایی مثل گوگل دریافت کنیم ؟ اینجاست که باید گفت چند صفحه فرود بهتر هست یا یک صفحه فرود ؟

خوشبختانه قبلا افرادی بودند که چنین اشتباهاتی کردند و باعث شدند الان ما با اطمینان و یک سری دلایل بگیم بهترین کار ساخت یک صفحه فرود هست می گوید چرا ؟ اینجاست که باید به شما عزیزان بگوییم که شما با ساخت چندین صفحه فرود این امکان را با فرستادن سیگنال های جدید به گوگل می دهید که گوگل فکر کند یکی از این صفحات فرود مهمتر هست و بیشترین ترافیک فصلی شما را به ان اختصاص دهد یا یک چیزی که در سئو مورد تشخیص قرار نگرفته شده باشد و باعث شود شما این وسط یک صفحه را از نظر ترافیک بالاتر آورده باشید و شما در اینجا محکوم به فروش کمتر خواهید بود

بهترین صفحات فرود تاحالا دیده شده صفحاتی هست که خیلی ساده با لینک و تاریخ زمان ایجاد درست شده اند و شاید در پیکرده یک وب سایت باشند ولی شکل شمایل مخصوص آن سال و یا آن فصل را داشتند و تمام موارد بدون اینکه در وسط صفحه شلوغی باشد به کاربر نمایش داده شده است

در آخر باید به شما بگویم خیلی سخت هست شما در اولین بار بیایید یک خبرنامه یا حتی یک صفحه فرود را از جمله بازخورد بررسی کنید پس نیاز هست همیشه شما با صفحات دیگر بررسی نمایید و سعی کنید در کمپین های بعدی بهتر عمل نمایید.

تبلیغ محصولات یا صفحات سئو شده

زمان : دو ماه قبل از رویداد و تخفیفات گروهی در نظر گرفته شده

به شما باید یک خبر خوب بدهم حتی شما اگر همه چیز را در وب سایت خود از دست دادید حتی کلمات کلیدی مورد نظرتان یا هرچیزی که فکر می کنید اگر انجام می شد بهتر می توانستید فروش بهتری داشته باشید ولی هنوز شانسی برای فروش بیشتر دارید و ان هم همه در دو ماه قبل از کمپین هست که بیشترین فشار روی مدیر فروش وب سایت می باشد بهتر هست به واسطه موارد زیر ترویج افکار بدهید و محصولات خود را بیشتر معرفی کنید.

Social Media ( سوشیال مدیا ) :  شبکه های اجتماعی می توانند در یک روز یک فرد را به معروف ترین فرد ۱۰۰۰ سال اخیر بکنند و یک محصول را در بهترین حالت خود به فروش برسانند پس نباید این صفحات را بی خیال شد و برای اینکار من فکر می کنم بهترین روند این هست که با فن پیج های بزرگ برای تبلیغات دوره ای و همینطور آبدیت کردن صفحه محصول شما تماس گرفته شود یا هرکاری که باعث می شود محصول شما بیشتر دیده شود و همینطور نظرات کاربران را قبل از تخفیف به دید عموم برساند من به شما این اطمینان را می دهم وقتی با قدرت در این شبکه های ظاهر شوید خیلی از مواردی که انجام ندادید حتی نمی تواند کوچیک ترین تاثیر منفی بر کار شما پیاده سازی نماید.

خبرنامه ها و ایمیل انبوه : ایمیل ها در بهترین روند بازدهیشون بین ۱۲ الی ۲۵ درصد کل ارسالات در بهترین شرایط هستند ولی واقعا انقدر تاثیر دارند و ممکن هست به فروش منجرب شوند که هیچ وقت نمی توان ان ها را استفاده نکرد مخصوصا ایمیل به کاربران وفاداری که به وب سایت سر نزدند و هم چنین با شروع کمپین های بزرگ ایمیل انبوه نیز می تواند به سمتی هدایت شد تا محصولات را به صورت ویژه تر فروش رسانید . ایمیل می تواند در کمترین زمان ممکن به شما بیشترین بازدهی را بدهد و مواردی که فراموش شده است در وب سایت شما را دوباره زنده کند و خود کلیک بر روی ایمیل های شما جزو گزینه هایی هست که می توان به نام ترافیک دایرکت از طریق ایمیل نام گذاری نمود و خودش جزو یکی از بهترین ترافیک های شناخته شده در جستجوگر ها می باشد

تبلیغات از نوع PPC : شاید شما از سیستم هایی مثل سیستم های تبلیغاتی کلیکی گوگل یا شبکه های دیگر استفاده نمی کند ولی وقتی وقت کمی دارید و نیاز به فروش بیشتر حتی می توان برای تست و آزمایش یک بار به سمت این سیستم ها رفت و یک نمایشی را دید که باعث شود بهترین بازخورد ها برای سال آینده نیز در تقویم اماری شما ثبت گردد من فکر می کنم حتی کمپین هایی رو برای شروع روی یک سری کلماتی که بتوان سر آن ها مبارزاتی تبلیغاتی راه انداخت شروع کرد بهترین بازخورد فروش بیشتر هست و نمی توان بی خیال این روند شد بهتان پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان این مورد را از دست ندهید به شخصه خودم خیلی راضی هستم.

وبلاگ نویسان معتبر : خیلی خوب هست که شما در یک وبلاگ و سایت معتبری نقد و بررسی شوید حتی پشت پرداه برای این کار پول داده باشید خیلی نیاز هست که شما به فکر این باشید که قبل از خرید مشتریانتان تعداد زیادی نظرات را دریافت کنید و سعی کنید این نظرات را مثبت نمایید و همینطور محصول خود را منتشر کنید

در آخر باید در نظر داشته باشید شما در فروش تنها نیستید خیلی از وب سایت ها انتشار دهنده تخفیفات فصلی در این وسط می توانند با هزینه های کم برای شما مخصولات را تبلیغ کنند و این تبلیغ نیز می تواند بهترین بازخورد را برای شما فراهم کند و ترافیک بیشتری را به خود انتقال دهید می توانم مثالی بزنم برایان که متوجه شوید این موضوع در ایران نیز پیاده سازی شده مثل انجمن های بزرگ طراحی سایت و همینطور خرید های گروهی که تعدادشان زیاد نیز هست و حتی ایمیل های تبلیغاتی خوبی نیز در این ماهاه می زنند

بررسی و نگهداری صفحات فرود بعد از تبلیغات و سئو فصلی

خیلی ساده هست وقتی شما تبلیغات فصلی را به پایان می رسانید دیگر ترافیکی به آن شدت در ان صفحه چنبره نمی کند ولی شما نباید آن را نابود کنید . بلکه باید آن را کمی به روز رسانی نمایید و تبلیغات های دوره ای به آن را به جایگاه های دیگری از وب سایت خود انتقال دهید و تمام بازخورد ها و همینطور نیاز هایی که در آن بررسی شده هست برای کمپین های بعدی استفاده کنید این صفحات از جنبه اماری بسیار مناسب هست و از بین رفتن آن ها نیز باعث می شود شما یک لینک ارزشمند را از وب سایت خود جذف کردید که در زمانی بیش از ۱۰۰۰ نفر به آن آمده اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *