برنامه ساده سئو فصلی می توان بیشتر از رویدادهای ویژه شما حمایت کند
مرداد ۳۱, ۱۳۹۵
آنالیز لینک محبوب در سئو MozRank چیست؟
مرداد ۳۱, ۱۳۹۵

seo-clients-760x400-300x158

مرحله اول  : پشتیبانی از نام تجاری شما و آگهی

به عنوان یک مشاور و همینطور بهینه ساز کسب کار اولین مرحله پشتیبانی از مشتری هاتون این هست که کاری کنید بیشتر دیده شوند و همینطور با کاربران خودشون اتصال پیدا کنند این اتصال فقط به واسطه بیشتر دیده شدن شکل می گیرد مثل فعالیت در شبکه های اجتماعی ( توییتر و فیسبوک و دیگر شبکه های معروف و بزرگ ) . توجه کنید خیلی از این شبکه ها حتی فراتر از یک فعالیت رفتن . خیلی از نرم افزار ها و کد نویسی ها تبدیل به مکالمه روز مره بجای تلفن شدن پس بهترین عنصر برای ساخت آهسته برندینگ خوش چهره می باشند.

بیایید بیشتر در این مورد صحبت کنیم به عنوان مثال به موارد زیر توجه کنید :

BrandingTwitter یکی از بهترین عنصر های تبلیغاتی و ساخت برند در دنیا می باشد . مرحله از تبلیغات و ساخت برند که منجرب به شخصیت دادن و همینطور دریافت بازخورد و داشتن جامعه ای اماری برای هر کسب کار در اینترنت می شود. این پروسه بسیار مهم بوده به صورتی که خیلی از سئو کاران اولین شبکه اجتماعی که می خواهند شروع کنند اولین فکرشان به سمت توییتر می رود . شاید فکر کنید شبکه ای که فقط چند کاراکتر می گیرد چطور می تواند این همه فعالیت و تراکنش را برای ما سازماندهی بکند که جواب شما فقط این هست که یک بار به این سایت یا اپلیکیشن سر بزنید.

لینکداین یک شبکه اجتماعی که هدف ساختش رواج دادن کسب کار می باشد این شبکه علاوه بر اینکه می تواند همکاری هایی رو برای شما در زمینه دریافت خدمات و همینطور شریکان کاری و خیلی از موارد رهبری شغلی فراهم کند با الگورتیم ایمیل مارکتینگ ویروسی که دارد و پیدا کردن افراد و دوستان انتقال ترافیک زیادی رو ناخواسته به صفحه شما انتقال می دهد و همینطور می تواند مرحله ای برای اعتماد سازی نیز باشد البته به نظرم خیلی از نظر رابط کاربری سخت هست و امید وارم تغییرات زیادی در این زمینه شود مخصوصا به تازگی که این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های تولید ویدیو های آموزشی را خریداری کرده است.

شبکه های اجتماعی فقط به همین مورد ختم نمی شوند ما امروزه وبلاگ نویسان بزرگ را نیز در این دسته قرار می دهیم مطمعا اگر شما بتوانید به هر صورت در این وب سایت ها در مورد کسب کار یا مثلا سئو صحبت کنید این امر می تواند در زمینه اعتبار شرکت دریافت لینک های مناسب و کارامد و همینطور بهینه سازی وب سایت و دریافت ترافیک بالا به شما کمک کند که همه این موارد آرزویی هست که سئو کاران با چندین سال فعالیت به آن ها می رسند و خیلی از این موارد باعث می شود افراد در وسط های کار خود بی خیال شده و به دنبال کار دیگری می روند پس این بخش را فراموش نکنید

نکته : تمام این کار ها باعث این می شوند که مشتریان شما هدف گذاری گردند و بعد از مدتی به صورت غیر مستقیم به آن ها دسترسی داده شود تا سکان را به دست خود بگیرند

مرحله دوم : پیدا کردن افراد برای کسب کار و سئو سایت

مطمعا سئو برای هر فردی که در زمینه آنلاین کار می کند مناسب می باشد که در سئو محلی چه در زمینه اعتبار سنجی و معرفی رزومه کاری ولی خیلی از افراد نمی خواهند برای این کار هزینه کنند که بحث آن ها جداست ( ولی باید بهشان فهمانده شود که نیاز به سئو دارند) ولی خیلی از افراد دوست دارند برای این پروسه هزینه کنند ولی این مورد نیاز به این دارد که افرادی رو به صورت روزانه برای بازدید در وب سایت ها و کسب کار هایشان پیدا کنند که مهمترین موارد مربوط به سئو هست که در ادامه مطالب در مورد راهای حل این مشکل بیشتر صحبت می کنیم.

 : ابزار های بهینه سازی و سئو را بیشتر بشناسید

همانطور که می دانید خیلی از وب سایت ها صفحات زیادی دارند و خیلی از کسب کار نیز لینک های زیادی دریافت کرده اند و فعالیت نیز در این چند ساله داشته اند به همین سادگی نمی توان فهمید که مشکل این افراد چی بوده و چه چیزی جلوی آن ها را گرفته تا از گوگل بازدید کننده نداشته باشند اگر بخواهید این مورد را به صورت عادی متوجه شوید مطمعا هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه دچار مشکل می شوید و این امر شما و مشتریتان را دچار مشکل می کند بهترین روند فعالیت استفاده از ابزار های مناسب و با الگورتیم های جامع هست که بهتان کمک می کند تا صفحات را با سرعت بسیار بالا چک کنید و تمام آمار های وب سایت و کسب کار را به صورت کامل بررسی کنید و اطلاعات جامعی را نیز بسازید.

توجه کنید همانطور که این ابزار ها بسیار مناسب هستند ولی مدل های سنتی این ابزار ها اگر به مرور زمان ترک شوند من به شخصه فکر می کنم که شما سرعت بیشتری را خواهید داشت برای پیشرفت کردن که کاربران بهتر و نقدینگی بیشتری را برای کسب کار خودتان و مشتریانتان پیدا کرده و همینطور بسازید. درصد بیشتر دیدن شدن وب سایت شما با بهتر بگویم در کل SERPs می تواند بهترین روند فعالیتی را برای شما بسازد و هدف خوبی باشد برای برند سازی و بالا بردن وب سایت

 : آگاهی در زمینه امتیاز ها از الگورتیم ها جستجوگر ها

یکی از بزرگترین امتیاز های سئو این هست که شما بدانید بهترین زمان و همینطور آخرین تغییرات کی هست ؟ که این موارد فقط به مطالعه و پیگیری روزانه شما بستگی دارد چون شما می توانید در سریع ترین حالت ممکن از رقیبانی که چندین سال هست در جلوی شما قرار دارند فاصله بگیرید به عنوان مثال آخرین الگویی که خیلی از وب سایت ها را جابه جا کرده است بهینه سازی برای موبایل ها بوده .

مورد بعدی که شما را جلو می اندازد مخصوصا در مشتریان جدیدی که از پایه به شما رجوع نکرده اند بلکه از فعالیت طولانی مدتی که به جای نرسیده هست به شما رجوع کرده اند حل کردن مشکلاتی هست که باعث شده هست یک سئو کثیفی در وب سایت آن ها پیش اماده باشد و حل کردن آن ها در اولیت هست و همینطور همین حکم برای پیشی گرفتن از رقیبان آن ها نیز بسیار مفید می تواند باشد.

توجه داشته باشید تمرکز در موارد بالا یکی از بهترین راه های ممکن در زمینه پیشی گرفتن از رقیبان می باشد

 : مشخص کردن نقاط قوت در سئو سایت

یکی از بررسی های روزانه روی وب سایت های مشتریان و هیمطور وب سایت های سئو کاران مشخص کردن نقاط پیشرفت و ضعف می باشد که بسیار مهم هست و همینطر پخش کردن ترافیک در کل وب سایت از نقاط قوت با یک استراتژی بسیار جامع نیز از آن مهم تر می باشد . شما باید به صورتی عمل کنید تا از جاهایی که ترافیک زیادی برای شما ایجاد می کنند انتقال تبلیغاتی و همینطور محتوایی داشته باشید به صورتی که ترافیک آن بخش کم نشود و بلکه به دیگر بخش هایی که ضعف دارد نیز کمک گردد و این مورد در همه وب سایت ها وجود دارد و

البته باید توجه داشته باشید نقاط ضعف شما باید دلیل یابی شده و به دنبال حل مشکل آن بروید

شاید یک نکته مهم دیگر در این بخش باشد این هست که کلمات اختصاری و اختصاصی مثل SEM، PPC، CRO، MVT سال ها و سال ها چرخیدند تا به مدیران بفهمانند که بهترین عامل های بهینه سازی و مشتری مداری مورد بالا می باشد و پخش قدت یکی از قوی ترین پل های ارتباطی در این زمینه هست

 مرحله سوم : نگه داری جایگاه در مشتریان جدید سئو

خیلی از همکاران خودمان یا حتی شما هم به این نتیجه رسیدید که پیدا کردن مشتری که نیاز ۱۰۰ درصد به سئو دارد در اینترنت بسیار سخت هست ولی پیدا شدن جلوی چشم مشتریانی که نیاز ۱۰۰ درصد دارند خیلی ساده تر می باشد . دقیقا موردی که همین الان وب سایت ما دارد به آن تمرکز می کند و چند سالی هست که دارد فروش می رساند. نگه داری از این جایگاه و بهینه سازی در این زمینه فقط نیاز به این دارد که شما از همه قدرت های بالا و همینطور قدرت های دیگر خودتان استفاده کنید.

در این مورد دیگر فقط داشتن خدمات مهم نیست مشتریان شما دنبال علاقه مندی نیز می گردند و هم چنین اعتبار و اعتماد سازی بسیار زیاد که در گام اول شبکه های اجتماعی می باشند این شبکه ها با داشتن سیگنال های قوی برای کسب کار شما هم اکنون و حتی در آینده یکی از بهترین انتخاب ها برای بهینه سازی هستند.

و سر آخر یکی از بهترین راه کار ها نیز درک مناسب از خواسته های مشتری هست مخصوصا در تجارت الکترونیک و محدود نکردن مشتری فقط به بازار اینترنت نیز از مراحلی هست که شما باید در بهینه سازی به مشتریتان یاد بدهید یا راهنمایی کنید که فقط بستگی به شرایط  زمانی و همینطور مشتری شما دارد و سر آخر امید وارم که شما هم اگر نظری در این رابطه دارید در این پست نظر قرار بدهید تا ما نیز چیز جدیدی یاد بگیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *